E-mail adresiniz: Şifreniz: Beni hatırla   » Yeni üye olmak istiyorum » Şifremi unuttum
Yazara menüleri:

Ömer Faruk Hüsmüllü

(Ömer Faruk Hüsmüllü)
Ömer Faruk Hüsmüllü üyesinin kendisini tanıtmak için yazdığı yazı

Ömer Faruk HÜSMÜLLÜ Kimdir?

1952 yılında Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesinin Kızılpınar köyünde doğdu. İlkokulu Kırşehir’de, Ortaokul’u Ürgüp’te ve Liseyi Adana’da (Devlet hesabına Parasız Yatılı olarak) okudu. 1974 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünü bitirdi. 13 yıl devlette felsefe öğretmenliği, müdür yardımcılığı, müdür başyardımcılığı ve okul müdürlüğü görevlerinde bulunduktan sonra istifa ederek özel sektöre geçip dershanelerde öğretmenlik, bölüm başkanlığı ve müdürlük yaptı.

Devlet okullarında ve özel sektörde toplam 36 yıl görev yaptıktan sonra emekliye ayrıldı. Emeklilik yaşamı sırasında Oruç Yıldırım adını kullanarak çeşitli forumlarda ve sitelerde çok sayıda yazı yazdı.

Halen İstanbul’da yaşamaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

*Ömer Faruk Hüsmüllü’ye ait olan her türlü çalışma (basılı olsun olmasın) öncelikle internet ortamında yayımlanır ve okurun beğenisine sunulur.

*O nedenle “Ömer Faruk Hüsmüllü” yazılıp Google’a ya da diğer arama motorlarına tıklandığında on binlerce sayfa çıkar.

*Eserlerinin yayımlandığı bazı dergi ve internet siteleri: fikiryolu.net, milliyetblog, izedebiyat.com, edebiyatdefteri.com, edebiyatciturk.com, kitabin.com, edebiyathaber.net, kemalistler.org, gorelesol.com, edebiyatgalerisi.net, kayıpedebiyat.com, maviiklimler.net, engelsizengelliler.com, kafiye.net, aymavisi.org, munevverduver.com.tr, sakaryaturk.com, adanahabermerkezi.com, insanokur.org, ozgurroman.com, Akpınar Dergisi, fantastikedebiyat.com, mevsimsiz.net, toredergisi.com, edebiyatdunyası.net, sendeyaz.net, saircikmazi.blogspot.com

*Basılı eserlerinin dördü de çok sayıda forum ve sitede ekli olup arzu edenler ücretsiz olarak okuyabilmektedir.

● ● ●
 

© 2008-2009 Yazarlar Topluluğu | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir.