E-mail adresiniz: Şifreniz: Beni hatırla   » Yeni üye olmak istiyorum » Şifremi unuttum
Duyurular

Online üyeler
Online üyelerimizi görmek için üye girişi yapmalısınız.
Site İçi Arama
Kürsü
Kürsüde yazılanları üyeler görebilir.

» Kurallar

Üyeler Yazarlartoplulugu.com sistemine kayıt olurken verdikleri bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu durumlarda(ör: şifreyi hatırlamama) oluşacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisinde olduğunu ve hiç bir şekilde Yazarlartoplulugu.com'un sorumlu tutulamayacağını kabul ederler.
Yazarlartoplulugu.com üzerinde örf ve adetlere aykırı, ahlaksız, saldırgan, tahrik edici, kırıcı yorumlar kural dışıdır ve tespiti halinde uyarıya gerek görülmeden hesabınız kapatılabilir.
Çeşitli nedenlerle üyelikten ayrılmak isteyenlerin siteden kaydı silinmez. Üyeliği askıya alınıp pasif hale getirilir. Kayıt silme işlemi kişinin tüm yazılarını sileceğinden bu durum site için uygun değildir. Özellikle forumlar eksik ve anlamsız hale gelmektedir.
Yazarlartoplulugu.com üzerinde kayıtlı bulunan şahsi bilgileriniz, üçüncü şahıslara pazarlanmaması konusunda güvence altındadır.
Yazarlartoplulugu.com üyelerinin ürettiği ve yayınlanmak üzere kendi iradesiyle sisteme yüklediği (örneğin panoya eklediği mesaj, şiir, haber, itiraf, vb.) bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, resim vb. Eserleri tanıtım, duyurum amacı ile yayınlama ve/veya site içerisinde Yazarlartoplulugu.com tarafından uygun görülecek başka bir adrese taşıma haklarına sahiptir. Yayınlanan bu bilgilerin başka kullanıcılar tarafından kopyalanması ve/veya yayınlanması ihtimal dahilindedir. Bu hallerde üye, Yazarlartoplulugu.com'dan telif ve benzeri hiçbir ücret talep etmeyecektir.
Yazarlartoplulugu.com üzerinde hakkınızda yasal mercilere yapılan bir şikayet sonucunda, yasal merciler tarafından istenildiği taktirde şahsi bilgileriniz ve / veya site kullanımınızla ilgili tüm bilgiler verilebilir.
Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir.

Yazarlar Topluluğu üyelik işlemini tamamlayan kullanıcılarımız yukarıda belirttiğimiz üyelik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 

© 2008-2009 Yazarlar Topluluğu | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir.